Jaka forma wsparcia?

Google we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju oraz Operatorem Chmury Krajowej przygotował kompleksowy, bezpłatny program szkoleniowo-rozwojowy Firmy Jutra, który pomoże 15 000 firmom zacząć zarabiać w internecie, dotrzeć do klientów, którzy przenieśli się do świata cyfrowego i zwiększyć innowacyjność, dzięki adaptacji modeli biznesowych i wykorzystaniu rozwiązań chmurowych.

Program realizowany będzie w 3 krokach:

Krok 1 - Przygotowanie indywidualnego planu rozwoju - na początku programu doradca Google pomoże zdiagnozować potrzeby i cele biznesowe Twojej firmy, aby przygotować dopasowany plan rozwoju w internecie. 

Krok 2 - Pakiet wiedzy i szkolenia - następnie będziesz miał możliwość skorzystania z pakietu dopasowanych kursów wideo od Google i partnerów programu - Polskiego Funduszu Rozwoju i Chmury Krajowej.

W ramach szkoleń otrzymasz:

  • +50h praktycznych kursów online od Google, z marketingu internetowego, analityki internetowej i UX, aby pomóc Ci zacząć zarabiać w internecie
  • kurs Lean Canvas i e-booki biznesowe wspierające szybką adaptację modeli biznesowych firm, od Polskiego Funduszu Rozwoju
  • kurs wprowadzający do rozwiązań chmurowych dla MŚP od OChK, aby pomóc Ci ocenić, czy rozwiązania chmurowe mogą pomóc zwiększyć innowacyjność Twojej firmy i zoptymalizować koszty.

Szkolenia będą dostępne od stycznia 2021 roku.

Krok 3 - Wsparcie doradcy we wdrożeniu zmian - przez 3 miesiące od zakończenia kursu będziesz mieć możliwość bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub mailowych z doradcą Google, który pomoże Ci wdrażać, monitorować i modyfikować założenia wypracowanej strategii.

Jak się zgłosić?

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałaem w programie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://events.withgoogle.com/

Gdzie szukać informacji?

Wszystkie informacje na temat wsparcia znajdziesz na stronie: https://mediapfr.prowly.com/. Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do Aktywatora – Słupskiego Domu Startupów. Nasi doradcy i eksperci wesprą Cię.