Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Bądź poinformowany Twój biznes w czasie kryzysu

Bądź poinformowany

Twój biznes

w czasie kryzysu

Szczęśliwa "7", czyli 1000+ na rozwój firmy

2020-09-14

Aktywator - Słupski Dom Startupów zaprasza do udziału w konkursie! Celem programu jest wspieranie aktywności młodych przedsiębiorców, prowadzących działalność na terenie Miasta Słupska. Cel ten realizowany będzie m. in. poprzez dofinansowanie specjalistycznej usługi dla firm, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania i dalszego rozwoju.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Możesz wziąć udział w konkursie, jeżeli Twoja firma jest zarejestrowana w Słupsku i tu też prowadzisz działalność, oraz:

  • prowadzisz działalność przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące

lub

  • prowadzisz działalność nie dłużej niż 36 miesięcy i chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt/nową usługę.

Udział w programie jest bezpłatny i dobrowolny.

Na jakie wsparcie możesz liczyć?

W ramach programu możesz uzyskać dofinansowanie specjalistycznej usługi dla swojej firmy, niezbędnej do jej prawidłowego funkcjonowania i dalszego rozwoju.

Jak zgłosić swój udział?

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu, a następnie wypełnij formularz i wyślij go na adres: aktywator@witaj-swiecie.pl. Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane przez Komisję Programu. W skład Komisji wchodzi 2 przedstawicieli Aktywatora - Słupskiego Domu Startupów oraz 1 przedstawiciel Miasta Słupska.

Nabór trwa od 15 do 30 września 2020 r.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: rozwiń

back to top